1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Są to jednocześnie kwartalne dni modlitw.
 2. Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii Św. o godz. 11.00 w Bezmiechowej.
 3. Manasterzec: Jutro nabożeństwo fatimskie połączone z majowym dziś o godz. 17.00 w Manastercu. W tym tygodniu nabożeństwo majowe z Mszą św. będzie we wtorek (zamiast środy) i piątek o 17.00
 4. Przez cały tydzień nabożeństwo majowe w Bezmiechowej będzie w tym tygodniu o godz. 18.00, (jutro w poniedziałek pół godziny później o 18.30) Dzieci komunijne będą przeżywać Biały Tydzień.
 5. W środę pielgrzymka dzieci I – Komunijnych do sanktuarium Matki Bożej w Leżajsku. Wyjazd  o godz. 6.00.
 6. Jutro o godz. 15.00 w Bezmiechowej egzamin przed ks. dziekanem dla kandydatów do bierzmowania, którzy mają go przyjąć 21 maja o godz. 18.00 w Lesku. W czwartek i piątek o godz. 17.00 w Lesku próby przed uroczystością dla tych kandydatów, a zarazem rozpoczęcie triduum przed przyjęciem sakramentu. Proszę aby w te dni kandydaci udali się do Leska. W sobotę od godz. 10.00 -12.00 w Lesku spowiedź dla kandydatów i   świadków.
 7. We wtorek święto świętego Macieja – apostoła, w czwartek Święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski
 8. Można zapisać się w zakrystii na wyjazd na sobotę 25  maja br. do  Korczyny  k/ Krosna (gdzie czczony jest szczególnie św. Józef Sebastian Pelczar) na udział w  Drodze Krzyżowej do ruin zamku w Odrzykoniu z modlitwą o wyzwolenie z nałogów i zniewoleń.  Wyjazd byłby o godz. 9.00
 9. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza, są to dwa nowe ornaty bożonarodzeniowe do naszych kościołów.
 10. Bezmiechowa: Dziękuję także rodzicom dzieci komunijnych za przygotowanie dzisiejszej uroczystości, kościoła, wystrój, pani Joasi dziękujemy za przygotowanie z  dziećmi  całej oprawy liturgicznej.
 11. Bezmiechowa: dziś taca na nowy kościół.
 12. Manasterzec: dziś taca na kościół w Manastercu.
 13. Bezmiechowa: Bóg zapłać za wykoszenie trawy. Do sprzątania kościoła na ten tydzień proszę osoby: Barbara Stram, Marzena Jankowska, Elżbieta Maciocha.
 14. W dzisiejszej prasie katolickiej możemy przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Moja ciocia Święta Matka Teresa
 • Temat nr: złowieni przez Boga
 • Fatimski zestaw ratunkowy

W Gościu Niedzielnym min.

 • Czy wszystkie zapowiedzi fatimskie się spełniły?
 • O tym co robił Breżniew w dniu zamachu na Jana Pawła II