1. Dziś Niedziela Słowa Bożego – Pismo Święte wskazuje nam w tych dniach drogę do jedności.
 2. Codziennie Msza św. w Bezmiechowej w tym tygodniu o godz.17.00, w Manastercu w piątek o godz. 16.00.
 3. W liturgii wspominamy: we wtorek Św. Tomasza z Akwinu, w piątek św. Jana Bosko.
 4. Bezmiechowa: we wtorek po Mszy św. spotkanie Bractwa Trzeźwościowego.
 5. Bezmiechowa: W tym tygodniu przypada  I sobota miesiąca, po Mszy św. o 17.00 różaniec.
 6. W przyszłą niedzielę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej, poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Dzieci z III klasy przygotowujące się do Komunii św. zapraszam na Mszę  św. ze świecami od chrztu na Mszę św. do Manasterca na godz. 9.00, będzie także poświęcenie i wręczenie modlitewników– książeczek. Święto Ofiarowania Pańskiego jest zarazem Dniem Życia Konsekrowanego, modlimy się za powołanych do życia zakonnego i o nowe powołania. Po Mszach zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kościele Bezmiechowej  zakończenie kolędowania przy szopce, zapraszamy dzieci, rodziny, dorosłych, dzieci szkolne będą miały wspólne występy klasowe.
 8. W przyszłą niedzielę I miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.
 9. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania na sobotę proszę:  Arletta Wnęk, Magdalena Podsobińska, Roman Michałek oraz 2 kolejkę na poniedziałek do rozebrania choinek, szopki   po następnej niedzieli: Beata Słotwińska, Barbara Świerk i Janina Świerk.
 10. Dziś o godz. godz. 16.00 na plebani spotkanie opłatkowe członków Rady Parafialnej obydwu kościołów i Komitetu Budowy Kościoła.
 11. W dzisiejszej prasie katolickiej,  w Niedzieli min.:
 • Dzieci w sieci? – o realnych zagrożeniach dla prawidłowego rozwoju dziecka, jak zapobiegać

 W Gościu Niedzielnym min.:

 • Bóg w Auschwitz