1. Codziennie Msza św. w tym tygodniu w Bezmiechowej o godz. 17.00, w Manastercu w piątek o godz. 16.00.
  2. W sobotę Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, w piątek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
  4. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez papieża Franciszka, poświęcona celebracji, refleksji krzewieniu Słowa Bożego, zacheta do lektury Pisma Świętego.
  5. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Wojtaszek Beata, Zielińska Władysława, Adamczyk Ewa
  6. Manasterzec: Bóg zapłać za ofiary na kościół w Manastercu.
  7. Bezmiechowa: Bóg zapłać za ofiary na nowy kościół. W zakrystii są do odebrania listy na styczniową zbiórkę ofiar. Zebrane ofiary na razie nie wpłacajmy na konto, indywidualne ofiary można wpłacać na nowe konto parafii w PKO Bank Polski S.A., nr podany jest w gablocie przy kościele oraz zakładce aktualności  internetowej strony parafii.
  8. Dziś  Koło Gospodyń w Bezmiechowej Górnej organizuje i zaprasza na wieczór kolęd na godz. 16.00 do świetlicy w Bezmiechowej Górnej.
  9. W przyszłą niedzielę na godz. 16.00 zapraszam członków Rady Parafialnej obydwu kościołów i Komitetu Budowy Kościoła na spotkanie opłatkowe na plebanię.

 W dzisiejszej prasie możemy przeczytać. W Niedzieli min.:

  • Miłośnik Maryi i Eucharystii – o dzisiejszym patronie św. Józefie Sebastianie Pelczarze

W Gościu Niedzielnym min.:

  • Reportaż o sanktuarium Matki Bożej w Starej Wsi k/Brzozowa

Jest nr lutowy Małego Gościa dla dzieci oraz Dominik

 Intencje mszalne …