1. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia, od jutra rozpoczyna się okres zwykły, kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
 2. Msza św. w tygodniu codziennie o godz. 17.00, w Manastercu w piątek o godz. 16.00.
 3. Zakończyła się wizyta duszpasterska w Łukawicy i Manastercu. Bóg zapłać za gościnne przyjęcie i złożone ofiary z tej okazji. Jeśli jakaś rodzina rodzina była nieobecna z powodu pracy, a życzy sobie kolędy, można indywidualnie umówić się na wizytę.
 4. Bezmiechowa: w środę nowenna do Matki Bożej NP.
 5. Manasterzec: dzisiejsza składka przeznaczona na kościół w Manastercu.
 6. Bezmiechowa: dzisiejsza taca na nowy kościół. Za tydzień firma kamieniarska ma rozpocząć prace przy posadzce kościoła.
 7. Bóg zapłać dzieciom i młodym z RAM-u , którzy włączyli się w kolędę misyjną oraz rodzicom, którzy ich mobilizowali.  Bóg zapłać parafianom za ofiarność i ich przyjęcie. Ofiary te zostaną wysłane na Papieskie Dzieło Misyjne Dzieciom, z przeznaczeniem na dzieci w Amazonii.
 8. W piątek wspomnienie św. Antoniego Pustelnika, odpust w Lesku, gówna Msza św. o 17.00.
 9. W przyszłą niedzielę przypada dzień wspomnienia liturgicznego św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa przemyskiego.
 10. W sobotę 18 stycznia , rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 11. W przyszłą niedzielę Koło Gospodyń w Bezmiechowej Górnej organizuje i zaprasza na wieczór kolęd na godz. 16.00 do świetlicy w Bezmiechowej Górnej.
 12. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Czenczek Krystyna, Wnęk Zofia, Lorenowicz Maria.
 13. Bezmiechowa: Na stoliku z gazetami wyłożona jest bezpłatna broszurka pt„Wielka tajemnica wiary” na obecny rok duszpasterski, poświęcona Mszy św., jak ją właściwie rozumieć i przeżywać.
 14. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

W Niedzieli min.:

 • Porzucił islam dla Jezusa
 • Potrzeba i sens chrztu. Dlaczego chrzcimy dzieci a nie dorosłych?

W Gościu Niedzielnym min.:

 • Jak wychować wierzące dziecko?
 • Dlaczego katolik nie może wierzyć we wróżby?