1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Diecezjalna intencja różańcowa na styczeń: aby Eucharystia była dla nas źródłem pokoju i jedności.
 2. Jutro 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, porządek mszy św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła.
 3. Msza św. w tym tygodniu w Bezmiechowej od wtorku do piątku rano o 7.00 ze względu na wizytę duszpasterską, w sobotę wieczorem o 17.00. W Manastercu w piątek Mszy nie będzie.
 4. Wizyta duszpasterska w Manastercu:
 • we wtorek od 14.00 – od P. Ogarek do P. Jamróz
 • w środę od 14.00 – od P. Putyra do P. Kmiciński Jerzy
 • w czwartek od godz. 15.00 – od P. Mastalerz do P. Czenczek Czesław
 • w piątek od godz. 14.00 – do P. Bemben Zofii do końca Górnego Manasterca.
 • w sobotę – od godz. 9.00 domy rodzin (z Manasterca czy Łukawicy), które było nieobecne z powodu pracy czy innych względów a życzą sobie kolędy (można zgłosić)
 1. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, zakończenie okresu Bożego Narodzenia, chociaż kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego do Święta Matki Bożej Gromnicznej.
 2. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątania kościoła w tym tygodniu, na ten tydzień proszę pierwszą kolejkę z Bezmiechowej Dolnej: Bogumiła Bożek, Monika Podsobińska, Beata Kozioł
 3. Dziś taca na WSD w Przemyślu , jutro na misje.
 4. Bezmiechowa: W następna niedzielę II miesiąca taca na nowy kościół w Bezmiechowej.
 5. Manasterzec: W następną niedzielę II miesiąca taca na kościół w Manastercu.
 6. Można nabyć prasę katolicką. W dzisiejszym n GN min.
 • O cudzie wymodlonym za wstawiennictwem Stanisławy Leszczyńskiej, niezwykłej położnej, której proces beatyfikacyjny trwa

W „Niedzieli”:

 • Dodatek z modlitwami na każdy czas

Czasopisma dla dzieci, styczniowe nr Dominika oraz Promyczek Dobra.