1. W tygodniu codziennie Msza św. w Bezmiechowej o godz. 17.00, po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych polecanych w wypominkach. W Manastercu w piątek o godz. 16.00 i modlitwa za zmarłych.
 2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata. Na sumie o godz. 11.00 w Bezmiechowej i na mszy o godz. 9.00 w Manastercu wystawienie Najświętszego Sakramentu
  i odmówienie aktu poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 3. Bezmiechowa: w środę nowenna do MB NP. O godz. 16.00 zbiórka dla kandydatów na ministrantów, w przyszłą niedzielę odbędzie się ich przyjęcie do grona ministrantów podczas Mszy św. o godz. 11.00.
 4. Manasterzec: w piątek o godz. 15.15 zbiórka kandydatów na ministrantów, w przyszłą niedzielę na Mszy o 9.00 odbędzie się ich przyjęcie do grona ministrantów.
 5. Bezmiechowa: we wtorek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, kl. VI i VII i VIII o godz. 17.00 rozpoczęcie Mszą św.
 6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, w środę św. św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek Ofiarowanie NMP, w piątek  św. Cecylii.
 7. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień  do sprzątania proszę osoby: …………………
 8. Bezmiechowa:  Bóg zapłać za ofiary na nowy kościół.W zakrystii są do odebrania listy na listopadową zbiórkę ofiar.
 9. Manasterzec: Bóg zapłać za ofiary na kościół w Manastercu.
 10. W dzisiejszej prasie katolickiej. W Niedzieli min.:
 • Temat nr: senior, siła i słabość
 • Dar starości
 • Religijność a jakość życia seniora

W Gościu Niedzielnym min.:

 • O orędziu papieża na Światowy Dzień Ubogich
 • O tym, dlaczego Anioł Stróż nie ochronił O. Pio
 • Sekty nadal groźne