1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Diecezjalna intencja różańcowa wyznaczona na miesiąc listopad: o życie wieczne dla zmarłych, zwłaszcza tych , którzy odeszli do Pana w minionym roku.
 2. Manasterzec: dziś druga msza św. już o godz. 12.30
 3. Codziennie Msza św. w Bezmiechowej o godz. 17.00, w Manastercu w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.00. Po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych polecanych w wypominkach.
 4. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Karola Boromeusza, biskupa, w sobotę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 5. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła ostatnim kolejkom, w tym tygodniu do sprzątania proszę osoby: Dudzik Halina, Milczanowska Teresa, Maślanka Bogusława.
 6. Bezmiechowa: w środę zbiórka ministrantów i kandydatów po Mszy św.
 7. Bezmiechowa: w czwartek od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do osobistej adoracji z racji I czwartku.
 8. Dzisiejsza taca przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
 9. Bezmiechowa: Bóg zapłać za ofiary na nowy kościół.
 10. Bezmiechowa: w przyszłą niedzielę II miesiąca taca na nowy kościół.
 11. Manasterzec: w przyszłą niedzielę II miesiąca taca na kościół w Manastercu. Można już wjeżdżać na parking, teren jest utwardzony, będzie dokończony ( przełożony) jeszcze chodnik od strony rzeki w górę, aby można było przejść, przewidziane są też bariery ochronne na wjeździe na parking od strony skarpy.
 12. W miesiącach wakacyjnych w przyszłym roku (od 27 lipca do 1 sierpnia) parafia Ryszkowa Wola spod Jarosławia organizuje 6 dniową pielgrzymkę do Fatimy (przelot samolotem w obydwie strony) . Bliższe informacje: program i koszt zamieszony na gablocie przy kościele i stronie internetowej parafii. Wyznaczony termin zapisu do 8 grudnia b.r.
 13. W dzisiejsze prasie katolickiej możemy przeczytać. W Niedzieli min.;
 • Uzdrowieni z beznadziei
 • Odpust – w kościele nic nie ginie
 • Mówił do na: młody las – w oczekiwaniu na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego

W Gościu Niedzielnym min.:

 • Świętość – jedyna opcja
 • Święci z misją specjalną
 • Strefa zero

Są do nabycia czasopisma dla dzieci: Promyczek Dobra i Dominik