1. Przeżywamy dziś w parafii uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP. Główna Msza św. o godz. 11.00 w Bezmiechowej, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Jerzy Ziaja – proboszcz parafii Wesoła . Po Mszy poświęcenie ziarna siewnego, odmówienie litanii do Matki Bożej i  procesja eucharystyczna z błogosławieństwem, uroczyste Te Deum. Mszy o 12. 30 w Manastercu dziś nie będzie!!
 2. W tym tygodniu codziennie Msza św. w Bezmiechowej o godz. 18.00, w Manastercu w piątek 13 września o godz. 19.00 z nabożeństwem fatimskim.
 3. W czwartek na wspólne spotkanie po Mszy św. o godz. 18.00 do Bezmiechowej zapraszam rodziców dzieci z klasy III, które będą przygotowywać się do I Komunii św. oraz rodziców kandydatów do bierzmowania , a więc rodziców uczniów z kasy VI, VII i VIII.
 4. W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża – odpust w Mchawie, suma o godz. 11.00, Msza św. w Manastercu o godz. 17.00 i w Bezmiechowej o godz. 18.00. Włączając się w ogólnopolską akcję w tym dniu „Z różańcem pod krzyżem”  zakończymy modlitwą cząstką różańca pod krzyżem misyjnym. Zachęcam do uczestnictwa. Ks. Arcybiskup zachęca nas także abyśmy w tym dniu w duchowej łączności z archidiecezją zatrzymali się na modlitwie przy przydrożnych czy domowych kapliczkach, gdzie widnieje wizerunek krzyża.
 5. Manasterzec: dzisiejsza taca na kościół w Manastercu.
 6. Bezmiechowa: dzisiejsza taca na nowy kościół.
 7. W przyszłą niedzielę taca na archidiecezjalne radio Fara.
 8. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień proszę następną kolejkę: Maria Kmiecińska, Gajda Irena, Otta Maria.
 9. Uczestników pielgrzymki do Wilna proszę aby w tym tygodniu, do 15 września wpłacili pozostałą kwotę za udział w pielgrzymce.

Są wolne miejsca na Pielgrzymkę do Rzymu w dniach 26.09- 05.10.2019 r. z parafii Gilów, można by było dołączyć w Miejscu Piastowym. Bliższe informacje na plakacie (gablota przy kościele). Zainteresowanych prosimy o kontakt z parafią – tel. 134691313.

 1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej Niedzieli i Gościa Niedzielnego, wrześniowy nr Promyczka Dobra dla dzieci.
 2. Ogłoszenie sołectwa: w piątek od godz. 18.00 w świetlicy w Bezmiechowej Górnej będzie można uiścić opłatę podatkową.
 3. Intencje mszalne …