1. W tym tygodniu w Bezmiechowej w poniedziałek, wtorek Mszy św. nie będzie, w środę, czwartek, piątek wieczorem o godz. 18.00, w sobotę rano o 7.00,
 2. Manasterzec: we wtorek 13 sierpnia Msza św. o godz. 19.00 z nabożeństwem fatimskim, procesją wokół kościoła, w piątek Msza św. o godz. 17.00
 3. We czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP, po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Porządek Mszy św. jak w niedzielę: 7.30, 11.00, i Manastercu o 9.00, 12.30. Dziękujemy Bogu za tegoroczne plony. Na sumę o godz. 11.00 zapraszamy pielgrzymów kalwaryjskich.
 4. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby na środę przed świętem: Kubowicz Beata, Zasępa Danuta, Opar Renata oraz druga kolejka na sobotę: Maria Krasulak, Lucyna Latusek, Karolina Wojtanowska. Do wykoszenia trawy na zboczach, przy parkingu z domów drugiej kolejki – proszę Józefa Bańczak, Andrzej Kmieciński, Gajda Julian, Tadeusz Otta, Marian Fara.
 5. Bezmiechowa: dzisiejsza taca przeznaczona na nowy kościół.  Ostatnia zbiórka była za miesiąc lipiec ( aby rozwiać wszelkie wątpliwości), na listach tylko widniał błędny zapis.
 6. Manasterzec: dzisiejsza taca przeznaczona na kościół w Manastercu.
 7. W tym tygodniu patronują nam: w środę wsp. Św. Maksymilina, zakonnika i męczennika, w piątek św. Jacka, zakonnika.
 8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

W Niedzieli min:

 • Czy należy się bać wątpliwości w wierze?
 • Ocali nie tylko Ojczyznę? – refleksje o historii Polski i Józefie Piłsudskim

W Gościu Niedzielnym min.:

 • O istocie pielgrzymowania
 • Dołączona płyta CD z pieśniami maryjnymi i patriotycznymi w Wykonaniu Wojska Polskiego
 1. Intencje mszalne na nadchodzący tydzień.(kartka…)