1. W tym tygodniu Msza św. we wtorek, czwartek i sobotę rano o godz. 7.00, w pozostałe dni wieczorem o godz. 18.00, w Manastercu w piątek o godz. 17.00.
 2. We wtorek w liturgii wspomnienie NMP z Góry Karmel.
 3. Bezmiechowa: w środę nowenna do MB NP.
 4. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo i poświęcenie pojazdów, modlitwa za kierowców. Ofiary składane przy tej okazji do puszek będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
 5. Manasterzec: dzisiejsza taca przeznaczona na kościół w Manastercu
 6. Bezmiechowa: dzisiejsza taca przeznaczona na nowy kościół.
 7. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, oraz wykoszenie trawy, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Barbara Bogdan, Małgorzata Bogdan, Ewa Bogdan.
 8. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Wilna. Prośba aby końca lipca wpłacić zaliczkę 200 zł. (wpłacając, przy imieniu i nazwisku, do celów organizacyjnych proszę podać nr tel. kontaktowego)
 9. Dziś o godz. 13.30 na stadionie w Bezmiechowej rozpoczęcie Parafialnego Rodzinnego Festynu – bezalkoholowego. Zapraszamy wszystkich parafian, rodziny, a także gości. W programie przewidziane występy zespołów muzycznych, ludowych, tanecznych dzieci, atrakcje i konkursy dla dzieci, licytacje cennych przedmiotów, losowanie głównych nagród ( I nagroda to odkurzacz, II – smartfon, III – niespodzianka), oczywiście swojskie jadło, kuchnia, wieczorem zabawa taneczna. Cały dochód będzie przeznaczony dalsze prace przy nowym kościele. W imieniu swoim oraz Rady Parafialnej z Bezmiechowej i Komitetu Budowy Kościoła serdecznie zapraszam.
 10. W dzisiejszej prasie katolickiej warto przeczytać: W Niedzieli min.:
 • Temat nr: niewierzące dzieci wierzących rodziców
 • Okryci szatą Maryi – o szkaplerzu

W Gościu Niedzielnym min.:

 • Czym jest szkaplerz?
 • Rozmowa z Ewą Błaszczyk, założycielką kliniki Budzik – „Bo życie jest żywe”

Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Ogłoszenie Radia FARA do odczytania 14 lipca 2019 r.

podczas niedzielnych ogłoszeń duszpasterskich

Dzisiaj o godz. 21.45 Radio FARA przeprowadzi transmisję czuwania nocnego z kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, w którym wezmą udział duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej z naszej archidiecezji.

Następnie w poniedziałek, 15 lipca 2019 r., Radio FARA przeprowadzi transmisję radiowo-telewizyjną z powitania pielgrzymów i Mszy Świętej na zakończenie 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z Bazyliki Jasnogórskiej. Początek transmisji o godz. 9.00.

Zapraszamy do duchowej łączności z pielgrzymami.