1. W Bezmiechowej we wtorek w tym tygodniu Msza św. rano o godz. 7.00, w pozostałe dni tygodnia wieczorem o godz. 18.00
 2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca
 3. Bezmiechowa: W czwartek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do adoracji, możliwość spowiedzi przed I piątkiem.
 4. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00. Spowiedź w Manastercu od godz. 16.00, Msza św. o godz. 17.00, spowiedź w Bezmiechowej od godz. 18.00, Msza św. o 18.30. (pół godziny później).
 5. Bezmiechowa: w sobotę po Mszy o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.
 6. Od 4 do 15 lipca wyrusza już po raz 39 Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, z parafii Lesko grupa św. Andrzeja Boboli. „Pielgrzymka to czas wspaniałych rekolekcji w drodze” – takie słowa usłyszeć można od każdego, kto choć raz zakosztował smaku pielgrzymowania. Organizatorzy zapraszają do duchowej i fizycznej przygody. Można jeszcze dokonać zapisu kto by się zdecydował , bezpośrednio u przewodnika grupy ks. Tomasza Podolaka. Nr tel. podany na plakacie informacyjnym. Wielu wiernych naszej diecezji podejmuje także duchowe pielgrzymowanie. Grupa duchowych pielgrzymów to jedenasta grupa Przemyskiej Pielgrzymki. Patronuje jej bł. ks. Jan Balicki. Zapisu do grupy duchowej dokonać można za pośrednictwem formularza na stronie Pielgrzymki oraz telefonicznie, wiele informacji można usłyszeć w radiu Fara.
 7. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w środę św. Tomasza apostoła, w sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dziewicy.
 8. W przyszłą niedzielą zmiana tajemnic różańcowych.
 9. Bezmiechowa; Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Teresa Szuba, Maria Kardasz , Grażyna Stram.
 10. Bezmiechowa: dziś o godz. 15.00 pod wiatą w Bezmiechowej Górnej odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie festynu parafialnego. Zapraszamy parafian do włączenie się w przygotowania.
 11. W dzisiejszej prasie warto przeczytać . W Niedzieli.
 • Temat nr: zabierz Boga na wakacje,
 • Chciał odprawić jedną mszę – o ks. Michale Łos, który w 24. dniu kapłaństwa odszedł do Pana

W Gościu Niedzielnym min.:

 • Rozpoczęcie wakacyjnego cyklu „Cuda za miedzą”
 • O istocie kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa
 • Opowieść o niesamowitym życiu 100-letniego proboszcza z Rimini”