1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Diecezjalna intencja różańcowa na kwiecień: o umiejętność pełnienia uczynków miłosierdzia płynących z przeżycia Zmartwychwstania Pańskiego
 2. Dziś Gorzkie Żale w Bezmiechowej po sumie, w Manastercu o godz. 15.00 .
 3. W tym tygodniu w środę i sobotę Msza św. rano o godz. 7.00 ze względu na spowiedzi w dekanacie, w pozostałe dni wieczorem.
 4. W czwartek odbędzie się spowiedź przedświąteczna w naszej w parafii od godz. 15.00 do 17.00 w obydwu kościołach. Skorzystamy z sakramentu pokuty, nie odkładajmy go na ostatnie dni przedświąteczne.
 5. W piątek nabożeństwo Drogi krzyżowej odbędzie się drogą z Bezmiechowej do Manasterca. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 17.00 w Bezmiechowej, po Mszy św. wymarsz z krzyżem drogą przez Manasterzec. W Manastercu nie będzie już Mszy św. a jedynie Komunia św. dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć we Mszy św. Panów strażaków z Bezmiechowej prosimy o czuwanie nad bezpieczeństwem na drodze, kierowanie ruchem, dziewczyny prosimy o śpiew. Poszczególne stacje tradycyjnie zaznaczmy  krzyżem przy drodze, proponuję aby stacje były w miejscach; I – przy krzyżu misyjnym w Bezmiechowej, II – na skrzyżowaniu drogi do Manasterca , III – na Horbku, IV – przy kapliczce naprzeciw P. Książek , V – przy kapliczce P. Podobińscy , VI – przy Świetlicy, VII –P. Szulecki  VIII – p.Tylka, IX – P. Wiśniowski Andrzej.  X – P. Błasik ,  XI – przy szkole, XII – Gerbisz, Bańczak. , XIII – Zawodny, Wanat , XIV – przy krzyżu misyjnym przy kościele w Manastercu.
 6. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa. Obrzęd poświęcenia palm na Mszy św. o godz. 9.00 w Manastercu i o 11.00 w Bezmiechowej. Jeśli będzie sprzyjająca pogoda obrzęd poświecenia rozpocznie się na zewnątrz kościoła, a potem nastąpi uroczysta procesja z palmami do kościoła.
 7. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty, na ten tydzień proszę do sprzątania osoby: Szczuryk Barbara, Szramowiat Regina, Karwaj Danuta, natomiast na Wielki Tydzień do przygotowania kościoła na święta, tj. Grobu Pańskiego, Ciemnicy  posprzątania proszę trzy następne kolejki.
 8. Bezmiechowa: panie wyszły z inicjatywą aby jutro do południa przyjść do wygrabienia, uporządkowania  po zimie brzegów, także poza ogrodzeniem powyżej kościoła.
 9. Bezmiechowa: Bóg zapłać za ofiary na nowy kościół złożone w marcu.
 10. Bezmiechowa: dzisiejsza taca jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu, w następną II niedzielę miesiąca na nowy kościół.
 11. Bezmiechowa: w środę o 17.30 zbiórka ministrantów przed Wielkim Tygodniem.
 12. Manasterzec: dzisiejsza taca jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu, w następną niedzielę na kościół w Manastercu.
 13. Manasterzec: do przygotowania kościoła na zbliżające się święta tj. Bożego Grobu i Ciemnicy prosimy osoby: Gerbisz Zenobia, Baran Joanna, Ferenc Adrianna, Borkowski Zbigniew, Latusek Małgorzata.
 14. Manasterzec: w sobotę o godz. 10.00 będzie zbiórka dla ministrantów przed Wielkim Tygodniem.
 15. W zakrystii są jeszcze do nabycia świąteczne paschaliki oraz baranki wielkanocne
 16. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszej Niedzieli min.

W Niedzieli min.:

 • Zapal światło w ludzkich sercach- o zmarłym ks. Proboszczu z Nowego Zagórza
 • Polska historia NATO

W Gościu Niedzielnym min.:

 • O objawieniach Matki Bożej w Kibeho
 • Dołączona płyta z filmem o św. Ignacym Loyoli