1. Dziś w Bezmiechowej Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym po sumie, w Manastercu o godz. 15.00 za kazaniem i Msza św.
 2. Codziennie Msza św. w Bezmiechowej w tym tygodniu o godz. 18.00
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 4. Bezmiechowa: w czwartek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do osobistej adoracji, oraz możliwość spowiedzi przed I piątkiem.
 5. W czwartek na Mszę św. do Bezmiechowej na godz. 18.00 zapraszam dzieci z klasy III przygotowujące się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców.
 6. W piątek odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 10.00, będą to zarazem odwiedziny przed świętami. Natomiast w Wielką Środę będą odwiedziny chorych , których nie odwiedzam w I piątki miesiąca.
 7. W piątek spowiedź w Manastercu od godz. 15.30, o 16.30 Droga Krzyżowa i Msza św. Spowiedź w Bezmiechowej od godz. 17.30, o 18.00 Droga Krzyżowa i Msza św.
 8. Bezmiechowa: w sobotę po Mszy św. o 18.00 różaniec fatimski.
 9. Bezmiechowa: we wtorek po Mszy św. i w piątek o godz. 16.30 spotkanie dla młodzieży i dzieci, którzy chcą się zaangażować w przygotowanie czuwania adoracyjnego  w Wielkim Tygodniu,  szczególny  apel do kandydatów do bierzmowania, kl.VI, VII, VIII i III Gimnazjum i starszej młodzieży ze szkoły średniej.
 10. W zakrystii można nabyć paschaliki – świece w cenie 7 zł, oraz baranki wielkanocne – 6 zł. Dochód przeznaczony na dzieła prowadzone przez Caritas.
 11. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Skubisz Marta, Dybaś Sabina, Podkalicka Ewa. Znów wypadałoby tym samym osobom z kolejki przygotowywać Boży Grób i Ciemnicę, dlatego zachęcam – może jakaś inna grupa osób, z innej części parafii chciała by to uczynić, zaangażować się. Kwiatami jak co roku przystroi pani Stanisława.
 12. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 13. W prasie katolickiej warto przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Papieskie proroctwo Gałczyńskiego
 • Błogosławieństwo i przekleństwo – o życiu w świecie nowoczesnych technologii medialnych
 • Antykatolicka kampania pod pretekstem walki z nadużyciami

W Gościu Niedzielnym min.:

 • O darze rozeznawania duchowego
 • Praktyczny dodatek zdrowotny „ziołowa apteczka na wiosnę”
 • Zerwij z grzechem – nie Kościołem

Jest miesięcznik Bez Toastu oraz kolejny nr Promyczka dobra dla dzieci