1. Dziś Gorzkie żale po sumie w Bezmiechowej, w Manastercu o godz. 15.00. bez kazania. Nauki rekolekcyjne będą podczas Mszy św.
 2. Jutro 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone. Deklaracje duchowej adopcji są na stoliku obok prasy.
 3. Jutro oraz we wtorek nauka rekolekcyjna dla dzieci szkolnych wg programu rekolekcji o godz. 8.30 w Bezmiechowej, o 10.30 w Manastercu.
 4. Dalszy program rekolekcji ( w aktualnościach)
 5. W pozostałe dni tygodnia po rekolekcjach Msza św. w Bezmiechowej o godz. 18.00, w piątek Droga Krzyżowa o 18.00, w Manastercu o godz. 16.30.
 6. Bezmiechowa: w piątek o godz. 17.00 przed Mszą św. spotkanie dla ministrantów.
 7. Bezmiechowa: w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej.
 8. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Janina Szmyd, Krystyna Fedorowiat, Danuta Sabat.
 9. W zakrystii są do nabycia obrazki z Aktem poświęcenia rodziny Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, pomocne modlitewniki, poradnik dla czcicieli NSPJ.
 10. W przyszłą sobotę na niedzielę zmiana czasu na letni.( godzinę do przodu)
 11. W dzisiejszej prasie katolickiej można przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Temat nr: obrona życia
 • Uśmiech w sercu. „Dar Młodzieży” kończy rejs
 • Współcześnie o poście

 W Gościu Niedzielnym min.:

 • Dodatek – rachunek sumienia, który pomoże dobrze przygotować się do spowiedzi
 • Czemu służy tajemnica spowiedzi