1. Do naszej parafii na okres Wielkiego Postu przez WSD w Przemyślu został skierowany na praktykę duszpasterską diakon Mateusz Jakieła, pochodzący z parafii Iwonicz..Witamy Go w naszej parafii i życzymy owocnej pracy duszpasterskiej.
 2. Dziś po sumie w Bezmiechowej Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. W Manastercu Gorzkie żale o godz. 15.00 z kazaniem pasyjnym, po nabożeństwie Msza św. Po Gorzkich żalach w Bezmiechowej spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania, uczniów klasy III Gimnazjum i kl. VIII, w Manastercu po Mszy św. o godz. 9.00
 3. We wtorek Msza św. i spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. III Gimnazjum i kl. VIII – wspólne dla uczniów z całej parafii o 17.30 w Bezmiechowej.
 4. Codziennie Msza św. w Bezmiechowej o godz. 17.30, w piątek 17.30Droga krzyżowa i Msza św. W Manastercu w piątkę Droga krzyżowa i Msza św. o godz. 16.00,
 5. Bezmiechowa: W czwartek po Mszy św. spotkanie- zbiórka dla ministrantów z ks. diakonem.
 6. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, i ofiarę na kwiaty, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Lucyna Matuszewska, Grażyna Podkalicka, Alfreda Łeszega.
 7. Manasterzec: dziś taca przeznaczona na kościół w Manastercu. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misje Ad Gentes.
 8. Bezmiechowa: dziś taca przeznaczona na nowy kościół. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misje Ad Gentes.
 9. W dzisiejszej prasie katolickiej możemy przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Cykl wielkopostnych refleksji
 • List do pana Katza
 • Jałmużna inna niż wszystkie

W Gościu Niedzielnym min. :

 • Umartwienie nie zmartwienie
 • Sposób na deprawatora
 • Całego świata nie kupisz