1. Codziennie Msza św. w Bezmiechowej o godz.17.00.
 2. W liturgii wspominamy: w poniedziałek Św. Tomasza z Akwinu, w czwartek św. Jana Bosko.
 3. W tym tygodniu przypada  I  piątek i sobota miesiąca.
 4. Bezmiechowa: W czwartek w Bezmiechowej o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do osobistej adoracji i możliwość spowiedzi przed I piątkiem miesiąca.
 5. W piątek odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 10.00 .Spowiedź od 15.00 w Manastercu, o 16. Msza św., spowiedź w Bezmiechowej od godz. 17.00, o 17.30 Msza św.
 6. Manasterzec: w środę o godz. 18.00  w szkole będzie I spotkanie dla chętnej młodzieży (od klasy VI i starsi, gimnazjum, szkoła średnia), która w przyszłości chciała by należeć do Ruchu Apostolstwa Młodzieży.
 7. W sobotę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej, poświęcenie gromnic. Msza św. w Bezmiechowej o godz. 11.00 i wieczorem o godz. 17.00. W Manastercu o godz. 9.00. Dzieci z III klasy przygotowujące się do Komunii św. zapraszam na Mszę  św. ze świecami od chrztu na Mszę św. do Bezmiechowej na godz. 11.00, będzie także poświęcenie i wręczenie modlitewników– książeczek. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się za powołanych do życia zakonnego i o nowe powołania. Taca z tego święta przeznaczona na klasztory klauzurowe naszej diecezji.
 8. Bezmiechowa: za racji I soboty miesiąca, rożaniec pół godziny  przed sumą – bez wystawienia Najśw. Sakramentu.
 9. W przyszłą niedzielę I miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.
 10. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do rozebrania choinek, szopki  i sprzątania kościoła ( po Mszy o godz. 11.00 można to uczynić) proszę 2 kolejki: Arletta Wnęk, Magdalena Podsobińska, Roman Michałek, Beata Słotwińska, Barbara Świerk.
 11. W dzisiejszej prasie katolickiej,  w Niedzieli min.:
 • Trąd – w pytaniach i odpowiedziach
 • Nie niweczyć osiągniętego dobra

 W Gościu Niedzielnym min.:

 • Na czym polega fenomen Światowych Dni Młodzieży
 • Dodatek , płyta DVD z filmem „Bóg nie umarł 2”