1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Diecezjalna intencja różańcowa na luty: za chorych , aby w Eucharystii znajdowali umocnienie i uzdrowienie.
 2. Bezmiechowa: w poniedziałek wspomnienie św. Błażeja, można przynieść do poświęcenia jabłka, we środę wspomnienie św. Agaty, możliwość poświecenia chleba, soli  i wody.
 3. Codziennie Msza św. w Bezmiechowej o godz. 17.00, w Manastercu w piątek o godz. 16.00.
 4. Dzisiejsza taca przeznaczona na potrzeby archidiecezji oraz zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe
 5. Bezmiechowa: w tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek w Bezmiechwej od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do osobistej adoracji. Niech przeżywany rok poświęcony Eucharystii będzie dla nas zachętą, aby tą formą modlitwy uczcić Chrystusa obecnego pośród nas. Żadna chwila poświęcona przed Najświętszym Sakramentem nie jest czasem straconym. Podcazs tej godziny adoracji możliwość spowiedzi przed I piątkiem.
 6. W piątek odwiedziny chorych z Komunią św. od godziny 12.00. Spowiedź w Manastercu od 15.00, w Bezmiechowej od 17.00, msza pół godziny później od 17.30
 7. W czwartek wspólne spotkanie dla kandydatów do bierzmownia z klasy VIII z Bezmiechowej i Manasterca – rozpoczęcie Mszą św. o 17.00 w Bezmiechowej.
 8. Bezmiechowa: w przyszłą niedzielę II miesiąca taca na nowy kościół. Trwają prace wewnątrz, układanie posadzki. Bóg zapłać za złożone ofiary na nowy kościół.
 9. Manasterzec: w przyszłą niedzielę II miesiąca taca kościół w Manastercu.
 10. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątnie kościoła, do rozebrania choinek, szopki kolejka była czytana na jutro, na sobotę do sprzątania proszę osoby: Beata Bańczak, Magdalena Menet, Marzena Droździk
 11. Dziś o godz. 15.00 w kościele w Bezmiechowej  zakończenie kolędowania przy szopce, zapraszamy dzieci, rodziny, dorosłych.
 12. Każdemu z nas na pewno zależy na naszej Ojczyźnie Polsce. Jasnogórska Rodzina Różańcowa inicjuje i zachęca do włączenia się w Krucjatę Różańcową za Ojczyznę (ulotki – deklaracje dostępne na stoliku obok prasy, można samemu wysłać lub przekazać P. Stanisławowi Woźnemu) Warto też włączyć się w akcję modlitwą za parlamentarzystów (posłów i senatorów), którzy decydują o losach naszej ojczyzny, aby była wierna Krzyżowi, Ewangelii, Kościołowi. Polski. Zachęcam do włączenia się w tę modlitwę – listę chętnych osób będzie prowadził P. Stanisław Woźny.
 13. W dzisiejszej prasie katolickiej, w Niedzieli min.:
 • Nieznane oblicze Jasnej Góry
 • Z czego żyją siostry klauzurowe
 • Komu można odmówić Komunii świętej?

W Gościu Niedzielnym min.:

 • o debacie na temat praworządności