1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja róż różańcowych na czerwiec: O gorliwość w posłudze dla wszystkich posłanych do głoszenia Ewangelii.
 2. W tym tygodniu Msza św. w Bezmiechowej we wtorek, czwartek rano o godz. 7.00, w pozostałe dni wieczorem o godz. 18.00
 3. Manasterzec: w Manastercu Msza św. w piątek o 17.00 i sobotę 13 lipca o 19.00 z nabożeństwem fatimskim i procesją wokół kościoła.
 4. Bezmiechowa: w środę nowenna do Matki Bożej NP.
 5. W liturgii w tym tygodniu obchodzimy: w czwartek święto Św. Benedykta, patrona Europy, w piątek wsp. Św. Brunona z Kwerfurtu, b i m., w sobotę wsp. Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
 6. Bezmiechowa: w przyszłą niedzielę taca na budowę nowego kościoła, dzisiejsza przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Bóg zapłać za złożone ofiary na nowy kościół w miesiącu czerwcu.
 7. Manasterzec: w przyszłą niedzielę taca na kościół w Manastercu, dzisiejsza taca na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 8. Manasterzec: Bóg zapłać rodzicom bierzmowanej młodzieży za ofiarę na dar ołtarza, został zakupiony nowy komplet lekcjonarzy do kościoła.
 9. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Kamil Szramowiat, Zbigniew Urban, Krystyna Szramowiat. Z drugiej kolejki prosimy do wykoszenia trawy na zboczach, przy parkingu: Droździk Edward, Stanisław Makar, Zdzisław Maślak, Stanisław Latusek, Stanisław Bańczak.
 10. Bezmiechowa: Od środy od godz. 16.00 rozpoczęcie przygotowań  pod Szybowiskiem  przed festynem parafialnym.  Wzorem ubiegłych lat  panie, gospodynie prosimy o upieczenie  ciast, można upiec:  chleb, proziaki, przygotować gołąbki, można też przekazać produkty żywnościowe do pieczenia, gotowania  (jajka, masło, cukier, galaretki)  można dostarczyć do świetlicy w Bezmiechowej Górnej. Prosimy o zaangażowanie  parafian, każda rodzina możne w jakimś wymiarze  pomoc i udzielić się.
 11. Manasterzec: W przyszłą niedzielę 14 lipca Bezmiechowa organizuje Festyn Parafialny na rzecz budującego się kościoła. Wzorem ubiegłych lat prosimy także panie i gospodynie z Manasterca i Łukawicy o wsparcie. Można upiec i przekazać ciasta czy pierogi, gołąbki, swojski chleb, proziaki, można też przekazać produkty żywnościowe do pieczenia, gotowania ( jajka, cukier, masło, galaretki)  do świetlicy w Bezmiechowej Górnej- będzie to taka cegiełka na nowy kościół. Bezmiechowa prosi i liczy na wsparcie.
 12. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Wilna w październiku.
 1. W dzisiejszej prasie warto przeczytać: w Niedzieli min.;
 • Niedokończone msze wołyńskie
 • Temat nr: duża rodzina, dużo szczęścia

W Gościu Niedzielnym min.:

 • Jak rozumieć i traktować modlitwę ks. Dolindo – „Jezu Ty się tym zajmij”
 • Reportaż z jednego z ja popularniejszych miejsc pielgrzymkowych na Litwie, jakim jest Góra Krzyży w Szwalach
 • Wielki Projekt – o Unii Lubelskiej