1. Od jutra 17 do 24 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. wielkie antyfony Adwentu.
 2. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw (tzw. suche dni) w intencji rodzin.
 3. Roraty w Bezmiechowej o godz. 6.00 poprzedzone śpiewem godzinek. W Manastercu w piątek o godz. 17.00. W środę nie będzie Mszy w Manastercu – są spowiedzi w dekanacie.
 4. We wtorek 18 grudnia spowiedź przedświąteczna w naszej parafii od 15.00 do 17.00 w obydwu kościołach. W Lesku spowiedź w sobotę cały dzień z wyznaczonymi przerwami.
 5. W środę od godz.8.00 udam się do chorych z Komunią Św., których nie odwiedzam w I piątki miesiąca, można ich zgłosić w zakrystii.
 6. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Do posprzątania przed następną niedzielą i w poniedziałek przed Bożym Narodzeniem proszę dwie kolejki: Aneta, Wójcik, Agnieszka Hryc, Krystyna Książek, Barbara Książek, Teresa Balawejder, Katarzyna Kuzicka. Przypominam aby uczniowie z kl. VIII i III Gimnazjum, kandydaci do bierzmowania zaangażowały się w przystrojenie choinek w kościele. Można rozpocząć w piątek po południu.
 7. Bezmiechowa: Bóg zapłać za złożone ofiary na ogrzewanie oraz za ofiary z okazji przyjęcia opłatków wigilijnych, z przeznaczeniem na utrzymanie cmentarza,  radzie parafialnej dziękuję za ich rozniesienie, gdyby jeszcze ktoś potrzebował opłatków, można nabyć w zakrystii.
 8. Manasterzec:  Bóg zapłać za złożone ofiary na kościół w Manastercu.
 9. Osoby, które wyraziły chęć przynależenia do Dzieła Pomocy Powołaniom przy WSD w Przemyślu , do którego zapisywał kleryk, mogą w zakrystii odebrać zgłoszeniową deklarację.
 10. Ogłoszenie w sprawie awarii na linii wodociągu ….!!!
 11. W dzisiejszej prasie katolickiej możemy przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Adwent i co dalej?
 • Nowe możliwości dla Kół Gospodyń Wiejskich

W Gościu Niedzielnym min.:

 • O Kardynale Henry Newman jak odkrył prawdę w Kościele Katolickim, najpierw był anglikańskim pastorem
 • Dołączona płyta z najpiękniejszymi kolędami

Jest kolejny nr Małego Gościa dla dzieci