1. Dziś obchodzimy Rocznicę Poświecenia Kościoła.
 2. Do środy ostatnie nabożeństwa różańcowe, o godz. 16.00 w Manastercu, o 17.30 w Bezmiechowej.
 3. W czwartek  1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych,
  w Bezmiechowej Msza św. o godz. 7.30 i godz. 12.30, po której odbędzie się procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych. W Manastercu  Msza św. o godz. 10.00 i procesja na cmentarzu.
 4. W piątek  2 listopada Dzień Zaduszny, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy św., o godz. 7.00 w Bezmiechowej,  i wieczorem  o godz. 17.30.  W Manastercu Msza św.  o godz. 16.00.Nawiedzenie cmentarza i modlitwy za zamarłych już indywidualnie. Jest to zarazem I piątek miesiąca, spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św. Zachęcam jednak do skorzystania ze spowiedzi już przed Uroczystością Wszystkich Świętych, w Bezmiechowej we wtorek przed Mszą św od godz. 16.30, w Manastercu w środę od godz. 15.00.
 5. W piątek odwiedziny chorych z Komunią Św. od godz. 10.00.
 6. Przez cały miesiąc listopad można zyskiwać i ofiarować odpusty za zmarłych, od 1-8 listopada odpust zupełny, w pozostałe dni listopada odpust cząstkowy. Warunkiem zyskania odpustu jest wyzbycie się wszelkiego przywiązania do grzechu, nawet lekkiego, przystąpienie do sakramentu pokuty, przyjęcie Komunii św., (1 i 2 listopada pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy, w pozostałe dni listopada nawiedzenie cmentarza) oraz odmówienie modlitwy za zmarłych, modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz jakiejkolwiek modlitwy w intencjach Ojca Świętego.
 7. Kartki na wypominki za zmarłych są wyłożone na stoliku z gazetami. Wypełnione wypominki składamy do skrzynki postawionej na stoliku. Codziennie w dni powszednie po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych  polecanych wypominkach, w niedziele po sumie dziesiątek różańca.
 8. Manasterzec: Kartki na wypominki  za zmarłych są wyłożone na stoliku z gazetami, wypełnione wypominki składamy do wyłożonej tam skrzynki. W piątki listopada będzie odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia za polecanych zmarłych w wypominkach, w niedziele listopadowe  po Mszy św. o godz. 9.00 dziesiątek różańca.
 9. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca, po Mszy św. różaniec fatimski.
 10. W przyszłą niedzielę I miesiąca zmiana tajemnic różańcowych
 11. Manasterzec: W przyszłą niedzielę I miesiąca zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św.
  o godz. 9.00 , od  przyszłej niedzieli druga Msza św. już o godz. 12.30
 12. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby, na środę przed Uroczystością Wszystkich Świętych: Wasąg Stanisława, Mazgaj Halina, Mazgaj Katarzyna, na sobotę: Zbigniew Adamiak, Dudzik Halina, Milczanowska Teresa.
 13. Można nabyć prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego.