1. Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje na wszystkich kontynentach, modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy, pamiętamy szczególnie o tych , którzy pochodzą z naszej diecezji. Taca przeznaczona na misje. Dziś odbywa się w kościołach liczenie wiernych.
 2. Codziennie nabożeństwo różańcowe od tego tygodnia pół godziny wcześniej, w Manastercu o godz. 16. 00 początek, w Bezmiechowej o godz. 17.30 po Mszy św.
 3. Manasterzec: w związku z pielgrzymką w sobotę nabożeństwa nie będzie.
 4. Jutro 22 X przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, po Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii Jana Pawła II,  w środę wspomnienie bł. Jana Balickiego.
 5. W przyszłą niedzielę przypada Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła.
 6. Bezmiechowa: w środę po nabożeństwie na plebani odbędzie się spotkanie Komitetu Budowy Kościoła, ok. 18.45. W zakrystii są do odebrania listy na zbiórkę październikową.
 7. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień proszę do sprzątania osoby: Jarosz Dorota, Makar Wanda, Dunaj Wiesław.
 8. Wyjazd na pielgrzymkę do Kodnia w sobotę 27 X o godz. 500 rano. Zbiórka na parkingu przy kościele w Bezmiechowej, na przystanku koło szkoły, przy świetlicy w Bezmiechowej Dolnej, przy świetlicy w Łukawicy, na krzyżówce pod dębem w Manastercu. Powrót ok. 22.00 – 23.00 w niedzielę. Bardzo proszę uczestników pielgrzymki aby w zakrystii na liście uzupełnić dane personalne  wymagane do ubezpieczenia.
 9. W dzisiejszej prasie warto przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Solidni mężczyźni – o Zakonie Rycerzach Kolumba
 • Matka Boża Częstochowska na konklawe
 • Zamazany portret młodzieży
 • Dołączony film dokumentalny na płycie DVD pt. „Wojna totalna, zabić jak najwięcej”

W Gościu Niedzielnym min.:

 • Dlaczego wielu przyjmuje Komunię św. w stanie grzechu ciężkiego i co oznacza przyjąć ją niegodziwie
 • Katolik miesza się do polityki? Dlaczego powinien się mieszać?