1. Dziś nabożeństwo różańcowe po sumie, w Manastercu o godz. 15.00, zmiana tajemnic różańcowych w Manastercu bezpośrednio po nabożeństwie a przed Mszą św.
 2. Codziennie nabożeństwo różańcowe w Manastercu o godz. 16.30. w Bezmiechowej po Mszy o godz. 18.00.
 3. Bezmiechowa: W środę różaniec poprowadzą kandydaci do bierzmowania, uczniowie z III Gimnazjum i klasy VIII, a w czwartek uczniowie z kasy VI i VII
 4. Manasterzec: w poniedziałek różaniec poprowadzą kandydaci do bierzmowania, uczniowie z kl. VI i VII, a w środę uczniowie z kl. VIII i III Gimnazjum, w piątek zapraszam do prowadzenia różańca róże Różańcową Sióstr św. Faustyny.
 5. W przyszłą niedzielę obchodzony będzie w Polsce XVIII Dzień Papieski. Z tej okazji zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy, w piątek bł. Jan Beyzyma, w sobotę bł. Honorata Koźmińskiego.
 7. Manasterzec: w sobotę 13 X nabożeństwo fatimskie, o godz. 16. 30 Msza św., procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej i różaniec.
 8. Bezmiechowa: W przyszłą niedzielę 14 X Dzień Seniora o godz. 14.30 w Świetlicy w Bezmiechowej Górnej. Organizatorzy zapraszają wszystkich seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia z Bezmiechowej Dolnej i Górnej /nawet jeśli zaproszenie nie dotarło to są zaproszeni/
 9. Bezmiechowa: w środę 10 X będzie odbiór odpadów wielkogabarytowych, odbiór spod świetlic w Bezmiechowej Górnej i Dolnej.
 10. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: ……………………………………………………….
 11. Bezmiechowa: w przyszłą niedzielę taca na nowy kościół.
 12. Manasterzec: w przyszłą niedzielę taca na kościół w Manastercu.
 13. W dniach 27-28 października /sobota –niedziela/ planowana jest dwudniowa pielgrzymka parafialna (ściana wschodnia Polski), do Sanktuarium Maryjnego w Kodniu (z noclegiem), po drodze sanktuarium w Chełmie oraz Jabłeczna (monastyr prawosławny św. Onufrego), w niedzielę zwiedzanie Zamościa, powrót. Pielgrzymka dojdzie do skutku przy ok. 40 chętnych uczestnikach. Jaki koszt? – będzie  podany w przyszłą niedzielę. Pozostało niewiele czasu na zorganizowanie, dlatego już od dziś można się zapisywać w zakrystii.
 14. W sobotę 13 X odbywa się Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Jarosławskiej Kolegiacie –Eucharystia o godz. 10.00, później koncert ewangelizacyjny, o 14.00 konferencja pt. „Rodzina oczami egzorcysty” – spotkanie z ks. Marianem Rajchlem egzorcystą
 15. W dzisiejszej prasie katolickiej warto przeczytać. W Niedzieli:
 • Śledztwo w sprawie Ojca Maksymiliana Kolbego – 36.rocznica kanonizacji
 • Ja jestem – 10. Rocznica cudu eucharystycznego w Sokółce

W Gościu Niedzielnym min.:

 • Dołączony film DVD pt. „Sprawa Chrystusa”
 • O tym jak różaniec jest męską modlitwą, przekonują znani aktorzy i dziennikarz