1. W tym tygodniu Msza św. we wtorek i czwartek rano o godz. 7.00, w pozostałe dni tygodnia  wieczorem o 18.00, w Manastercu w piątek o 17.00.
  2. Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, w Manastercu w piątek od godz. 16.00, w Bezmiechowej w sobotę od godz. 17.00
  3. Bezmiechowa: w środę po Mszy św. i nowennie zbiórka dla ministrantów, przed zbliżającym się jubileuszem parafii.
  4. Bezmiechowa: W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca, o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.
  5. W następną niedzielę 2 września o godz.14.30 dodatkowa Msza św. z okazji „95-lecia OSP  Bezmiechowa” przy Remizie Strażackiej w intencji strażaków i ich rodzin.  Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby; Droździk Zofia, Makar Stanisława, Maślak Zofia oraz do wykoszenia trawy na zboczach , skarpie, przy parkingu już przed Jubileuszem – odpustem z odrębnej kolejki z domów: Jacek Bańczak, Krzysztof Stram, Antoni Kwiatanowski, Maria Mastalerz, Tomasz Sroczyński.
  8. Bezmiechowa: Bóg zapłać parafianom, którzy w te ostatnie dni porządkowały plac budowy, wyzbierały śmieci. W tym tygodniu ekipa robotników będzie pracować od poniedziałku, dlatego przygotowanie obiadów aktualne w tym tygodniu.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej Niedzieli i Gościa Niedzielnego.