1. W środę rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.
 2. W tym tygodniu msza św. w poniedziałek, wtorek rano o godz. 7.00., od środy do soboty wieczorem o godz. 18.00. W Manastercu w piątek o godz. 17.00.
 3. Jutro wyjazd zgłoszonych uczestników na XIV Ogólnopolską Modlitwę o Trzeźwość Narodu w Miejscu Piastowym  z udziałem telewizji Trwam. Wyjazd o godz. 15.30 z parkingu przy kościele w Bezmiechowej. Są jeszcze wolne miejsca.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W czwartek 2 sierpnia w kościele parafialnym w Bezmiechowej możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.
 6. Bezmiechowa: W czwartek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do osobistej adoracji, możliwość spowiedzi.
 7. W piątek odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 8.00. Spowiedź w Manastercu od godz. 16.00, spowiedź w Bezmiechowej od godz. 18.00, Msza św. pół godziny później o 18.30.
 8. Bezmiechowa: w sobotę po Mszy św. o 18.00 nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.
 9. W liturgii wspominamy; we wtorek św. Ignacego z Loyoli, prezbitera – zakonnika, w środę św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła, w sobotę św. Jana Vianney’a, patrona kapłanów, w modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy, zwłaszcza proboszczów.
 10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych
 11. W poniedziałek za tydzień 6 sierpnia Msza św. odpustowa w Manastercu w Święto Przemienienia Pańskiego o godz. 11.00.
 12. W środę po wieczornej Mszy i nowennie na godz. 19.00 zapraszam na plebanię na spotkanie Radę Parafialną obydwu kościołów w związku ze zbliżającym się Jubileuszem 50 – lecia parafii.
 13. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wykoszenie trawy ostatnim kolejkom, na ten tydzień do sprzątani proszę następną kolejkę
 14. Zachęcam do czytania prasy katolickiej Niedzieli i Gościa Niedzielnego.