1. Dziś po Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych oraz zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy – co roczna akcja Mivy Polskiej – 1grosz za bezpieczny przejechany kilometr.
  2. W tym tygodniu Msza św. we wtorek, czwartek i sobotę rano o godz. 7.00, w pozostałe dni wieczorem o godz. 18.00, w Manastercu w piątek o godz. 17.00.
  3. W liturgii wspominamy, w poniedziałek święto św. Brygidy Szwedzkiej patronki Europy, w środę święto św. Jakuba Apostoła, w czwartek wspomnienie Św. Joachima i Anny –
  4. W czwartek odpust w Hoczwi ku czci św. Anny, suma o godz. 11.00
  5. Bezmiechowa: w środę nowenna do MB NP.
  6. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Halina Bańczak, Ewa Kwiatanowska, Krzysztof Stram. Proszę także do wykoszenia trawy na zboczach, skarpie, przy parkingu, między ogrodzeniem a cmentarzem osoby z domów (z drugiej kolejki): Urban Zbigniew , Szramowiat Krystyna, Bogdan Piotr, Bogdan Wojciech, Bogdan Feliks.
  7. 30 lipca tj, poniedziałek będzie organizowany wyjazd z parafii na XIV Ogólnopolską Modlitwę o Trzeźwość Narodu w Miejscu Piastowym. Wyjazd byłby o godz. 15.30. Powrót po apelu jasnogórskim. Zapisy w zakrystii. Zachęcam do wzięcia udziału w tej modlitwie o trzeźwość.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej Niedzieli i Gościa Niedzielnego.