1. W tym tygodniu Msza św. we wtorek, czwartek i sobotę rano o godz. 7.00, w pozostałe dni wieczorem o godz. 18.00, w Manastercu w piątek o godz. 17.00.
 2. Jutro w liturgii wspominamy NMP z Góry Karmel.
 3. Bezmiechowa: w środę nowenna do MB NP.
 4. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św.  błogosławieństwo i poświęcenie pojazdów, modlitwa za kierowców. Ofiary składane przy tej okazji do puszek będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
 5. Manasterzec: Bóg zapłać za ofiary na kościół w Manastercu
 6. Bezmiechowa: Bóg za ofiary  złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Trwają dalsze prace, w kolejnych tygodniach potrzeba byśmy podjęli robotników obiadem, można zapisywać się na grafik w zakrystii. Bóg zapłać rodzinom, które już to uczyniły, zachęcam także pozostałych. Pustaki które nam pozostały już zostały odsprzedane w takiej cenie jakiej zakupiliśmy, w najbliższym czasie zostaną zabrane z parkingu. W zakrystii są do odebrania listy na lipcową zbiórkę ofiar.
 7. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Barbara Bogdan, Małgorzata Bogdan, Ewa Bogdan.
 8. W dzisiejszej prasie katolickiej warto przeczytać: W Niedzieli min.:
 • Anioł Stróż Polski w Przemyślu
 • Wakacyjny cykl: Klasztory pod chmurami

W Gościu Niedzielnym min.:

 • O szkaplerzu, który towarzyszył JPII do ostatnich chwil życia
 • Fakty i mity o kleszczach według Tomasza Rożka