1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Diecezjalna intencja różańcowa na lipiec: za Ojca Świętego Franciszka, o dar męstwa i roztropności w pełnieniu posługi piotrowej.
 2. W Bezmiechowej we wtorek i czwartek Msza św. rano o godz. 7.00
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca
 4. Bezmiechowa: W czwartek po Mszy porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu do adoracji do godz. 8.30. i możliwość spowiedzi.
 5. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00. Spowiedź w Manastercu od godz. 16.00, Msza św. o godz. 17.00, spowiedź w Bezmiechowej od godz. 18.00, Msza św. o 18.30. (pół godziny później).
 6. Bezmiechowa: w sobotę po Mszy o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.
 7. W liturgii w ty tygodniu wspominamy: we wtorek św. Tomasza apostoła, w piątek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dziewicy.
 8. Bezmiechowa: dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu, w następną niedzielę II miesiąca na budowę nowego kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone w miesiącu czerwcu. Bóg zapłać za przygotowywanie posiłków dla robotników. Przez najbliższe dwa tygodnie zaoferowali się ich podejmować państwo Dybać w restauracji na Słonnym. Dziękujemy im za ten ofiarny gest i pomoc.
 9. Manasterzec: dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu, w następną niedzielę na kościół w Manastercu.
 10. Bezmiechowa; Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Teresa Szuba, Maria Kardasz , Grażyna Stram.
 11. W dzisiejszej prasie warto przeczytać . W Niedzieli min..
 • Bajeczna iluzja – coraz więcej ludzi uzależnionych od wirtualnego świata
 • Miłość Ludzka nie jest Bogiem – refleksje o św. Józefie

W GN min.:

 • Rozpoczęcie wakacyjnego cyklu „Na skraju Polski”
 • Historia Dolores Hart, czyli filmowej gwieździe, która porzuciła Hollywood i wstąpiła do klasztoru