1. W okresie wakacyjnym msze św. w Bezmiechowej we wtorki, czwartki i soboty będą rano o godz. 7.00. z wyjątkiem I sobót.
 2. W piątek najbliższy przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. w Manastercu o godz. 9.00, w Bezmiechowej o godz. 11.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Pracę można podejmować. Taca z tego dnia przeznaczona na Stolicę Piotrową.
 3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, przypomnę ze w każdą środę podczas tej nowenny modlimy się w intencji błogosławieństwa w budowie nowej świątyni, dlatego zachęcam do włączenia się w tą modlitwę wspólnoty parafialnej, pozostałych parafian. W tę środę przypada 27 czerwca wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
 4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Bezmiechowa: obraz Narodzenia NMP z bocznego ołtarza został zabrany do konserwacji, mamy na to pozwolenie konserwatora wojewódzkiego, na czas odpust ma być już odrestaurowany.
 6. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Józefa Bogdan, Paweł Woźny, Eugenia Woźny. Bóg zapłać za przygotowywanie posiłków dla robotników. (proszę aby osoby z Komitetu Budowy Kościoła zatrzymały się po Mszy św. na krótkie spotkanie – 5 min.)
 7. W dniach 4-15 lipca już 38 raz wyrusza Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – z parafii Lesko patriotyczna grupa Św. Andrzeja Boboli. Dziś w Lesku odbędzie się spotkanie organizacyjne  . 19.00 w Sali parafialnej „BETANIA”. Zapisy i informacje u przewodnika grupy ks. Tomasza Podolaka. Informacje  na plakacie w gablocie przy kościele. Wielu wiernych naszej diecezji podejmuje także duchowe pielgrzymowanie. Grupa Duchowych Pielgrzymów to jedenasta grupa Przemyskiej Pielgrzymki. Patronuje jej bł. ks. Jan Balicki. Zapisu do grupy duchowej dokonać można za pośrednictwem formularza na stronie Pielgrzymki oraz telefonicznie, wiele informacji można usłyszeć w radiu Fara.
 8. Komunikat o zmianie odbioru odpadów komunalnych z UMiG Lesko…
 9. W dzisiejsze prasie warto przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Mężczyzna zbudował Bogu dom- o św. Józefie postrachu duchów piekielnych
 • Nowy sposób bycia braćmi – o św. Piotrze i Pawle

W Gościu Niedzielnym min.;

 • PIN do młodych – czy my dorośli w odpowiedni sposób pokazujemy im drogę do Chrystusa
 • Fałszywe stereotypy o Kościele – odtrutka na antykatolicką propagandę