1. Codziennie Msza św. w tym tygodniu w Bezmiechowej o godz. 18.00 i litania do NSPJ, w poniedziałek 11 czerwca miesięczna nowenna w intencji Ojczyzny, w środę nowenna do MBNP.
 2. Manasterzec: 13 maja w środę msza św. i nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła o godz. 19.00, w piątek msza św. o godz. 17.00.
 3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Barnaby, apostoła, we wtorek błogosławionych męczenników z czasów II wojny, w środę św. Antoniego z Padwy, w czwartek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w piątek bł. Jolanty zakonnicy.
 4. Bezmiechowa: w czwartek po Mszy św. spotkanie Bractwa Trzeźwościowego.
 5. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i wykoszenie trawy, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Barbara Nasiennik, Józef Mokrzyński, Dorota Mokrzyńska oraz z drugiej kolejki do wykoszenia trawy na zboczach, przy parkingu, miedzy ogrodzeniem kościoła a cmentarzem: Woźny Paweł, Szuba Jan, Kardasz Grzegorz, Kamil Szramowiat, Stram Tadeusz
 6. Bezmiechowa: dzisiejsza taca przeznaczona na budowę nowego kościoła.
 7. Manasterzec: dzisiejsza taca przeznaczona na kościół w Manastercu
 8. W najbliższą sobotę 19.06. o godz. 16.00 Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe organizują przejazd z Uherzec, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na dalszą rehabilitację Damiana z Manasterca.
 9. W dzisiejszej prasie katolickiej warto przeczytać. W Niedzieli min.;
 • Urodził się jako święty – o świętym z Neapolu ks. Dolindo
 • To był święty człowiek – o ks. Bronisławie Szewcu, byłym proboszczu w Tyrawie Wołoskiej

W GN min.:

 • Refleksje po referendum w Irlandii, jak szybko Irlandia przestała być krajem katolickim?
 • Papież Franciszek we wrześniu odwiedzi Litwę , Łotwę i Estonię, czy znajdą się w programie polskie akcenty?