1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Diecezjalna intencja różańcowa na czerwiec: o mądrość i roztropność dla dzieci i młodzieży.
 2. Trwa Oktawa Bożego Ciała, codziennie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła, dziś po sumie, w Manastercu po Mszy św. o godz. 9.00
 3. Msza św. w Manastercu o godz. 17.00, w Bezmiechowej o godz. 18.00. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci. Manasterzec: zakończenie oktawy w czwartek o godz. 16.30.
 4. Manasterzec: we wtorek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z Kl. VI, VII i II Gimnazjum, Msza św. i spotkanie o godz. 17.00
 5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to światowy dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje post. Msza św. w wieczorem.
 6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 7. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła ostatnim kolejkom, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Latusek Wiesław, Wojtanowska Dorota, Usyk Małgorzata.
 8. Bezmiechowa: Bóg zapłać za ofiary na nowy kościół w miesiącu maju. Proszę abyśmy wpisywali się na grafik w zakrystii do przygotowania posiłku dla robotników. (będą pracować od poniedziałku do piątku, jest ich 5)
 9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W Niedzieli min.:
 • Błękitne siostry – o zgromadzeniu sióstr ze Starej Wsi, które już 90 –lat pracują w Afryce

W Gościu Niedzielnym:

 • Niekochana miłość, czyli o tajemnicy Serca Jezusa
 • Ojcowie niepodległości – o Wincentym Witosie