1. Rozpoczynamy tzw. Biały Tydzień – Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 2. Dziś w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego można uzyskać odpust zupełny za przyjęcie z pobożnym usposobieniu przez radio lub telewizję błogosławieństwa papieskiego „Urbi et Orbi”.
 3. Jutro w poniedziałek wielkanocny porządek Mszy św. jak w zwykłą niedzielę; 7.30, 11.00 w Bezmiechowej i 9.00 i 12.30 w Manastercu.
 4. Od wtorku codziennie Msza św. w Bezmiechowej o godz. 18.00, w Manastercu w piątek o godz. 17.00.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. Bezmiechowa: w środę nowenna do MB NP., w czwartek od 17.00 wstawienie Najświętszego Sakramentu do osobistej adoracji, także możliwość spowiedzi.
 7. W piątek spowiedź pół godziny przed Mszą św. w Manastercu od 16.30. W Bezmiechowej skorzystajmy w czwartek od 17.00.
 8. Bezmiechowa: w sobotę po Mszy św. różaniec fatimski.
 9. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego zmiana tajemnic różańcowych. św. Zbiórka do puszek na „Caritas”.
 10. W kościele na Glinnym odpust ku czci Miłosierdzia Bożego w przyszłą niedzielę o godz. 12.00
 11. Bóg zapłać osobom, które przygotowywały kościół na święta, Ciemnicę i Boży Grób, (Bezmiechowa: młodzieży i rodzicom), Panom strażakom za straż przy Bożym Grobie i udział  w liturgii, Służbie Liturgicznej, scholi, p. Organiście, dorosłym osobom, wszystkim , którzy w te dni Triduum Paschalnego angażowali się w przygotowanie liturgii, młodzieży za przygotowanie adoracji. Wszystkim wiernym za liczny udział.
 12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego.
 13. Bezmiechowa: do sprzątani kościoła na ten tydzień proszę osoby: następna kolejka
 14. Bezmiechowa: w przyszłą niedzielę taca na nowy kościół.
 15. Manasterzec: w przyszłą niedzielę taca na kościół w Manastercu.
 16. W poniedziałek Wielkanocny praktykę duszpasterską kończy diakon Konrad Kawa dziękujemy za jego posługę przez ten czas wielkopostny i świąteczny w naszej parafii, katechezę w szkole, powraca do Seminarium w Przemyślu aby bezpośrednio już przygotować się do święceń kapłańskich, które otrzyma w przeddzień Uroczystości Zesłania Ducha Świętego czyli 19 maja, polecamy go modlitwie.
 17. Intencje mszalne….
 18. Życzenia świąteczne: wszystkim gościom, parafianom życzymy błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, pełnych pokoju, miłości i nadziei jaka płynie od Zmartwychwstałego Chrystusa. On Chrystus jest Życiem, które zwycięża śmierć i zło, Światłem , które rozjaśnia ciemności zwątpienia i niewiary. Życzymy aby dla każdego był Życiem i Światłością. Niech rodzinne spotkania w te święta będą naznaczone chrześcijańską radością, życzliwością i dobrem. Tego wszystkiego niech każdemu z was udziela Zmartwychwstały Pan, Jezus Chrystus prawdziwie zmartwychwstały.