1. Dziś ostatni dzień naszych wielkopostnych rekolekcji dla dorosłych. W Bezmiechowej Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00 już bez Mszy św., w Manastercu o godz. 15.00 za kazaniem i później Msza św.
 2. Jutro nauki rekolekcyjne będą jeszcze dla dzieci ze Szkoły Podstawowej, według planu w Bezmiechowej o godz. 8.30, w Manastercu o godz. 10.30.
 3. Codziennie Msza św. w Bezmiechowej w tym tygodniu o godz. 17.00,  nowenna do św. Józefa przed Uroczystością ku jego czci. W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa i Msza św., w Manastercu w piątek droga krzyżowa o godz. 16.00.
 4. Bezmiechowa: W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodych, aby przygotować czuwanie adoracjne na Wielki Tydzień, a szególnie apel dla kandydatów do bierzmowania, kl.VII, II i III Gimnazjum i starszej młodzieży ze szkoły średniej.
 5. Bezmiechowa: 9- cio miesięczna nowenna za ojczyznę, w związku z rekolekcjami zostanie w tym miesiącu odprawiona w środę w ramach nowenny do Matki Bożej NP.
 6. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Łeszega Alfreda, Obłaska Agata, Szmyd Honorata.
 7. Bezmiechowa: dziś taca przeznaczona na nowy kościół.
 8. Manasterzec: dziś taca przeznaczona na kościół w Manastercu.
 9. Bezmiechowa: Ogłoszenie P. sołtysa Bezmiechowej Dolnej – w środę będzie pobierał podatki w swietlicy od godz.16.00.
 10. W prasie katolickiej warto przeczytać. W Niedzieli min.:
 • 5 rocznica wyboru papieża Frnaciszka.
 • 70 lat zespołu „Mazowsze”

W Gościu Niedzielnym min.:

 • ograniczeniu handlu w niedzielę, robimy krok w stronę cywizacji
 • Wielki Post z O. Pio – o posłuszeństwie