1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Diecezjalna intencja różańcowa na luty: o dar szczerego wielkopostnego nawrócenia dla wszystkich.
 2. Dziś Gorzkie żale po sumie w Bezmiechowej, w Manastercu o godz. 15.00.
 3. Do czwartku Msza św. w Bezmiechowej o godz. 17.00. w czwartek modlimy się w intencji kobiet.
 4. Bezmiechowa: we wtorek po Mszy św. spotkanie Bractwa Trzeźwościowego
 5. Bezmiechowa: w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej. Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów.
 6. W piątek 9 marca rozpoczną się Rekolekcje wielkopostne … program rekolekcji zamieszczony w gablocie przy kościele oraz w zakładce Aktualności
 7. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Halina Stram, Lucyna Matuszewska, Grażyna Podkalicka.
 8. Bezmiechowa: Bóg zapłać za ofiary złożone na nowy kościół w miesiącu lutym. Dziś taca na Seminarium Duchowne w Przemyślu,  w przyszłą niedzielę II miesiąca taca na nowy kościół.
 9. Manasterzec: dzisiejsza taca na Seminarium Duchowne w Przemyślu, w przyszłą niedzielę II miesiąca taca na kościół w Manastercu.
 10. W dzisiejszej prasie katolickiej można przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Tylko Jezus, zawsze Jezus – poruszająca wywiad z albańskim kard. Ernestem Simoni – męczennikiem komunizmu, który 28 lat spędził w więzieniu, i dwa razy był skazany na śmierć
 • Marzec 68 oczami studenta Politechniki Warszawskiej

W Gościu Niedzielnym min.:

 • O świeckich zakonnikach, zwanych tercjarzami- skąd się wzięli, kim są i kto może wstąpić do trzeciego zakonu?
 • Co jest wyjątkowego w praktykowaniu „Gorzkich żalów” i dlaczego w Polsce jest tak popularne

11. 16 marca organizowana jest Ekstremalna Droga Krzyżowa. Trasa Sanok – Polańczyk, przez Manasterzec. Bliższe szczegóły na plakatach w gablocie przy kościele ( na tablicy ogłoszeniowej)