1. Do naszej parafii na okres Wielkiego Postu przez WSD w Przemyślu został skierowany na praktykę duszpasterską ks. diakon Konrad Kawa, pochodzący z parafii Kuńkowce. Witamy Go w naszej parafii i życzymy owocnej pracy duszpasterskiej.
 2. Dziś po sumie w Bezmiechowej Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. W Manastercu Gorzkie żale o godz. 15.00 z kazaniem pasyjnym, po nabożeństwie Msza św. Dzieci z III klasy przygotowujące się do I Komunii św. przed nabożeństwem w Manastercu otrzymają poświecone książeczki.
 3. Codziennie Msza św. w Bezmiechowej o godz. 17.00, w piątek pół godziny później o 17.30Droga krzyżowa i Msza św. W Manastercu w piątkę Droga krzyżowa i Msza św. o godz. 16.00, po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VI, VII , II i III Gimnazjum.
 4. Bezmiechowa: W każdą środę Wielkiego Postu po Mszy św. będzie odbywać się spotkanie- zbiórka dla ministrantów z ks. diakonem.
 5. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, i ofiarę na kwiaty, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Zadorożny Paweł, Obłaska Dominika, Krzywdzik Władysława.
 6. Manasterzec: Bóg zapłać za ofiary na kościół w Manastercu złożone w ubiegłą niedzielę. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misje Ad Gentes.
 7. Bezmiechowa:  Bóg zapłać za złożone ofiary na nowy kościół w ubiegłą niedzielę. W zakrystii są do odebrania listy na zbiórkę ofiar w miesiącu lutymW przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na misje Ad Gentes.
 8. W dzisiejszej prasie katolickiej możemy przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Temat nr: dziecko na celowniku
 • Pamięci pisarki Zofii Kossak-Szczuckiej
 • Po co post?

W Gościu Niedzielnym min. :

 • Weź udział w mojej męce – Wielki Post ze św. Ojcem Pio
 • poszczeniu , które poprawia stosunek do życia i siebie samego

W „Małym Gościu „ dla dzieci:

 • Obrazek ze św. Ojcem Pio oraz jego radami – jak dobrze się spowiadać.
  1. Na stoliku z gazetami jest ulotka informacyjna o możliwości przekazania 1% podatku na wsparcie leczenia Damiana Starkiewicza z Manasterca.
  2. Na stoliku z gazetami ( Manasterzec: na bocznym ołtarzu) wyłożona jest księga trzeźwości, kończący się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu jest zachętą do podjęcia dobrowolnej abstynencji od alkoholu na czas Wielkiego Postu jako dar wyrzeczenia ofiarowany za innych
  3. Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego ….(ogłoszenie)
  4. Intencje mszalne …