1. Codziennie Msza św. w Bezmiechowej o godz.17.00.
 2. W liturgii wspominamy: we wtorek bł. Bronisława Markiewicza, w środę św. Jana Bosko.
 3. W tym tygodniu przypada  I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 4. Bezmiechowa: W czwartek w Bezmiechowej o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do osobistej adoracji i możliwość spowiedzi.
 5. W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej, poświęcenie gromnic. Msza św. w Bezmiechowej o godz. 8.00 i wieczorem o godz. 17.00. W Manastercu o godz. 16.00. Dzieci z III klasy przygotowujące się do Komunii św. zapraszam na Mszę  św. ze świecami na Mszę św. do Manasterca na godz. 16.00. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się za powołanych do życia zakonnego i o nowe powołania. Taca z tego święta przeznaczona na klasztory klauzurowe naszej diecezji.
 6. Odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek od godz. 9.30. Spowiedź w Manastercu od godz. 15.00, spowiedź w Bezmiechowej pół godziny przed ranną Mszą św. i wieczorem od godz.16.00
 7. Bezmiechowa: w sobotę po mszy św. w Bezmiechowej różaniec fatimski. W tym dniu przypada wspomnienie  wsp. św. Błażeja – 3 lutego, można przynieść do poświecenia jabłka.
 8. W przyszłą niedzielę I miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.
 9. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty, na ten tydzień do rozebrania choinek, szopki po 2 lutym i sprzątania kościoła proszę 2 kolejki: Świerk Roman, Menet Magdalena, Droździk Marzena, Wojtanowski Henryk, Wojtanowska Janina i Bielak Alicja
 10. W dzisiejszej prasie katolickiej,  w Niedzieli min.:
 • Temat nr: wielka tajemnica powołania
 • Wielki Pasterz – 100 rocz. urodzin abp. Ignacego Tokarczuka
 • O Polaku który w Ameryce budował mosty – o Rudolfie Modrzejewskim

W Gościu Niedzielnym min.:

 • Mistyka jest dla wszystkich
 • Skąd ostatecznie wiemy co jest dobre a co złe – artykuł „Cnota czy liberalizm?