1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Diecezjalna intencja różańcowa na styczeń: O pokój na świecie i zjednoczenie chrześcijan.
  2. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończy się w liturgii okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
  3. W poniedziałek msza św. w Bezmiechowej rano o 7.00,  o godz. 11.00 Msza św. pogrzebowa w Manastercu za +Józefa Smolińskiego. Po południu od 14.30 dokończenie wizyty duszpasterskiej w Łukawicy – od kapliczki do końca, P. Orłowskich. Jeśli jakaś rodzina w Manastercu czy Łukawicy nie  była obecna podczas kolędy z powodu pracy, a  życzyłaby sobie odwiedzin duszpasterskich, można zgłosić i umówić się na wizytę.
  4. Od wtorku Msza św. Bezmiechowej o godz. 17.00, w Manastercu w piątek o godz. 16.00.
  5. Bezmiechowa: w środę nowenna do Matki Bożej NP.
  6. Manasterzec: dzisiejsza składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu, w przyszłą niedzielę  na kościół w Manastercu.
  7. Bezmiechowa: dzisiejsza składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu, w przyszłą niedzielę na nowy kościół.
  8. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Lucyna Czenczek, Klamerus Wiesław, Klamerus Urszula.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

10. Bezmiechowa: Na stoliku z gazetami wyłożona jest broszurka „Jesteście napełnieni Duchem Świętym ” na obecny rok duszpasterski. Treść przypomina o roli Ducha św. w życiu chrześcijanina. Broszurka jest darmowa, każda rodzina może zabrać jeden egzemplarz.