1. Dziś zakończenie Roku Pańskiego 2017.
  2. Jutro 1 stycznia Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi, dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. jak w zwykłą niedzielę 7.30, 9.00, 11.00, 12.30. Podczas każdej Mszy św. odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”, można zyskać odpust zupełny.
  3. We wtorek, środę i czwartek Msza św. rano o godz. 7.00. po południu od 14.30 w tych dniach wizyta duszpasterska w Łukawicy.

Wtorek – od końcowych nr k/tartaku do domów za wiaduktem kolejowym Pani Car.

Środa – od Państwa Ziobrowski – Car do mieszkań na kolei P. Chudak

Czwartek – od świetlicy P. Matuk do P. Chomiszczak za torami. Pozostała cześć na następny tydzień.

  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek Msza św. w Manastercu o godz. 16.00, od 15.00 spowiedź. W Bezmiechowej spowiedź od 17.00, o 17.30 Msza św.
  2. W sobotę 6 stycznia  – Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Modlimy się za misje oraz wspieramy materialne. Taca przeznaczona na misje. Porządek Mszy św. jak w niedzielę: 7.30, 9.00, 11.00, 12.30. Z racji I soboty miesiąca różaniec pół godziny przed sumą.
  3. W niedzielę za tydzień Święto Chrztu Pańskiego, kończy okres Bożego Narodzenia, zmian tajemnic różańcowych. Taca na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  4. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Superson Paweł, Mularz Renata, Turzyniecka Halina.
  5. W dzisiejszym nr Niedzieli min.:
  • Św. Józef – ostoja świętej rodziny
  • Papież Franciszek podpisał dekret o heroiczności cnót Kard. Stefana Wyszyńskiego – to otwarta droga do beatyfikacji