1. Dziś Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Zbiórka do puszek na jego potrzeby.
 2. Codziennie roraty w Bezmiechowej o godz. 6.00 rozpoczynające się śpiewem godzinek do Niepokalanego Poczęcia NMP.. W Manastercu w środę i piątek o godz. 17.00.
 3. Manasterzec: w środę po Mszy św. o 17.00 zbiórka ministrantów
 4. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Aneta Wójcik, Krystyna Książek, Barbara Książek.
 5. Manasterzec: dziś taca przeznaczona na kościół w Manastercu. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 będzie poświecenie opłatków wigilijnych, które członkowie rady w najbliższych dniach zaniosą do rodzin parafii. Przyjmijmy ich życzliwie, a ofiary składane przy tej okazji będę przeznaczone na kościół i ofiarę dla pana organisty.
 6. Bezmiechowa:. taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Dziś podczas Mszy św. porannej będą poświęcone opłatki wigilijne, które członkowie rady parafialnej w najbliższych dniach zaniosą do rodzin naszej parafii. Przyjmijmy ich życzliwie. Dowolne ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza parafialnego.
 7. W zakrystii są jeszcze do nabycia świece Caritas, minimalna ofiara 5 zł. Dochód przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom
 8. Bezmiechowa: w czwartek o godz. 17.00 w kościele będzie spotkanie dla tych młodych , którzy chcą się wziąć udział w kolędzie misyjnej.
 9. Spowiedź przedświąteczna adwentowa będzie w naszej parafii w poniedziałek za tydzień 18 grudnia, w godzinach od 15.00 do 17.00
 10. W dzisiejszej prasie katolickiej możemy przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Refleksje adwentowe: z głową gwiazdach
 • Adwentowe prace domowe
 • Dodatek kulinarny

W Gościu Niedzielny min.

 • Chłop wylewny nie jest – adwentowe refleksje o św. Józefie
 • Dobra nowina ma na imię Chrystusa – o pielgrzymce papieża Franciszka do Birmy i Bangladeszu