1. Dziś po sumie w Bezmiechowej ( w Manastercu po Mszy św. o godz. 9.00) odnowienie aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana przed wystawionym Najświętszym Sakramentem i odmówienie aktu poświecenia rodzaju ludzkiego NSPJ. Za publiczne odmówienie tego aktu można dziś zyskać odpust zupełny.
 2. Codziennie w tym tygodniu Msza św. w Bezmiechowej o godz. 17.00, po mszy św. do czwartku Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych polecanych w wypominkach, w Manastercu Msza św. w piątek o godz. 16.00.
 3. Bezmiechowa: w środę Nowenna do MBNP, po nowennie spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
 4. W liturgii w tym tygodniu patronują nam: w czwartek św. Andrzeja Apostoła.
 5. Bezmiechowa: w ten czwartek przed I piątkiem od godz. 16.00 wystawnie Najświętszego Sakramentu do osobistej adoracji i możliwość spowiedzi św. (spowiedź dzieci i gimnazjalistów)
 6. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.
 7. W piątek od godz. 10.00 odwiedziny chorych z Komunią św., spowiedź w Manastercu od godz. 15.00, w Bezmiechowej od godz. 17.00, Msza św. pół godziny później od godz. 17.30
 8. Bezmiechowa: w sobotę po Mszy św. różaniec fatimski.
 9. Przyszła niedziela jest I niedzielą Adwentu, rozpoczynająca nowy rok liturgiczny. W Bezmiechowej w niedziele adwentowe o godz. 7.00 śpiew godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP, bezpośrednio po godzinkach pierwsza Msza św. (niedzieli adwentowej).  W Manastercu śpiew godzinek przed Mszą św. o godz. 9.00. Pozostałe godziny Mszy św. bez zmian, 11.00 w Bezmiechowej i 12.30 w Manastercu.
 10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 11. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła w tym tygodniu, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Małgorzata Rypyść, , Zbigniew Rypyść Agnieszka Rypyść.
 12. W dzisiejszej prasie katolickiej możemy przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Czy koniec świata się spóźnia?
 • Kosz z 9 tysięcy róż dla Maryi? – o nowennie do Niepokalanej

W Gościu Niedzielnym min.

 • O tym że zdrowy wstyd jest człowiekowi potrzebny
 • O Birmie i Bangladeszu, dwóch mało znanych krajach, które odwiedzi papież Franciszek
 • Jest Mały Gość Niedzielny z dołączonym lampionem na roraty