1. Codziennie Msza św. w Bezmiechowej o godz. 17.00, po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych polecanych w wypominkach. W Manastercu w piątek o godz. 16.00 i modlitwa za zmarłych. W te dni trwa nowenna przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
 2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na sumie o godz. 11.00 w Bezmiechowej i na Mszy o godz. 9.00 w Manastercu wystawienie Najświętszego Sakramentu
  i akt poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa a zarazem odnowienie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana jaki miał miejsce rok temu. Wydarzenie to ma nam na nowo uświadomić powagę i wielkość tego aktu, jaki dokonywał się w wymiarze osobistym, rodzinnym, parafialnym  i społecznym, a zarazem przypomina o wynikających zobowiązaniach z podjętego wówczas ślubowania Jezusowi Chrystusowi.
 3. Bezmiechowa: w środę nowenna do MB NP.
 4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek ofiarowanie NMP, w środę św. Cecylii, w piątek św. męczenników koreańskich Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy
 5. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień  do sprzątania proszę osoby z Manasterca Górnego: Klamerus Beata, Cabała Aleksandra, Jankowska Teresa.
 6. Bezmiechowa: Bóg zapłać za ofiary na nowy kościół. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie w środowej nowennie. W zakrystii są do odebrania listy na listopadową zbiórkę ofiar. Na placu budowy są odpady  z desek, te które nadają się jedynie do spalenia, można zabrać w ramach uprzątnięcia.
 7. Manasterzec:  Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kościół w Manastercu
 8. Bezmiechowa: 25 XI w najbliższą sobotę w Świetlicy w Manastercu będzie odbywać się zabawa na rzecz pomocy w leczeniu Damiana Starakiewicz. Organizatorzy zapraszają: OSP w Manastercu, KGW w  Manastercu oraz Klub Sportowy Lotniarz, bliższe informacje odnoście udziału także u organizatorów. W przyszłą niedzielę 26 listopada będzie odbywał się Dzień Seniora w świetlicy w Bezmiechowej Dolnej. Organizatorzy zapraszają seniorów. Rozpoczęcie o 14.30.
 9. Przypomnienie: W kaplicy św. Maksymiliana w Sanoku będą prowadzone nauki przedmałżeńskie, początek jutro 20 listopada o godz. 17.45.
 10. W dzisiejszej prasie katolickiej. W Niedzieli min.:
 • Miłujmy nie słowem ale czynem – I światowy Dzień Ubogich
 • Oświadczenie Rady Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich w sprawie ograniczenia handlu w niedzielę
 • Gdy umiera dziecko – o pogrzebie dzieci utraconych

W Gościu Niedzielnym min.:

 • O dramacie samobójstw – aż trudno uwierzyć, że w 2016 r aż 5400 Polaków odebrało sobie życie. Co o samobójstwie mówi Kościół?
 • Zamieszczony kalendarz ścienny na 2018 r.

11. Ogłoszenie Komendy Powiatowej Policji w Lesku …

12. Intencje mszalne …