1. Dziś obchodzimy Rocznicę Poświecenia Kościoła.
 2. We poniedziałek i wtorek ostatnie nabożeństwa różańcowe, o 16.00 w Manastercu, o 17.30 w Bezmiechowej.
 3. W środę  1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, w Bezmiechowej Msza św. o godz. 7.30 i godz. 12.30, po której odbędzie się procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych. W Manastercu  Msza św. o godz. 10.00 i procesja na cmentarzu.
 4. W czwartek  2 listopada Dzień Zaduszny, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy św., 8.00 w Bezmiechowej,  i wieczorem  o godz. 17.30.  W Manastercu Msza św.  o godz. 16.00.Nawiedzenie cmentarza i modlitwy za zamarłych już indywidualnie.
 5. Przez cały miesiąc listopad można zyskiwać i ofiarować odpusty za zmarłych, od 1-8 listopada odpust zupełny, w pozostałe dni listopada odpust cząstkowy. Dlatego warto przed  Uroczystością Wszystkich Świętych i listopadem skorzystać z sakramentu pokuty. Możliwość w poniedziałek  i wtorek przed nabożeństwem. Warunkiem zyskania odpustu jest wyzbycie się wszelkiego przywiązania do grzechu, nawet lekkiego, przystąpienie do sakramentu pokuty, przyjęcie Komunii św., (1 i 2 listopada pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy, w pozostałe dni listopada nawiedzenie cmentarza) oraz odmówienie modlitwy za zmarłych, modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz jakiejkolwiek modlitwy w intencjach Ojca Świętego.
 6. Bezmiechowa:. Kartki na wypominki za zmarłych są wyłożone na stoliku z gazetami. Wypełnione wypominki składamy do skrzynki postawionej na stoliku. Codziennie w dni powszednie po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych  polecanych wypominkach, w niedziele po sumie dziesiątek różańca. W piątek i sobotę Msza św. o godz. 17.30
 7. Manasterzec: Kartki na wypominki za zmarłych są wyłożone na stoliku z gazetami wypełnione wypominki składamy do wyłożonej tam skrzynki. W dni powszednie, w których będzie Msza św.  będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia za polecanych zmarłych, w niedziele listopadowe  po Mszy św. o godz. 9.00 dziesiątek różańca.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych z Komunią św. od godziny 10.00. Spowiedź w Manastercu od godz. 15.00. Msza św. o 16.00. W Bezmiechowej spowiedź od 17.00, o 17.30 Msza św.
 9. W przyszłą niedzielę I miesiąca zmiana tajemnic różańcowych. W Manastercu od przyszłej niedzieli druga Msza św. już o godz. 12.30
 10. Bezmiechowa: w sobotę o godz. 8.00 Msza św. hubertowska Koła Łowieckiego Ryś Lesko, wieczorem po Mszy św. o 17.30 nabożeństwo fatimskie – różaniec.
 11. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby, na wtorek przed Uroczystością Wszystkich Świętych: Adamiak Zbigniew, Dudzik Halina, Milczanowska Teresa, na sobotę: Bogusława Maślanka, Ewa Bobak, Ludwina Bobak
 12. W dzisiejszej prasie katolickiej możemy przeczytać. W Niedzieli min.:
 • Wiara silniejsza niż nienawiść – o rocznicy dramatycznych wydarzeń , o zburzeniu kościoła w Wołkowyi w 1967 r.
 • W dodatku młodych: Nie świeci garnki lepią
 • Wieczność czeka

W Gościu Niedzielnym min.:

 • Obrazek z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące do codziennego odmawiania
 • Kiedy uchodźca przestaje być uchodźcą a staje się imigrantem?

 

Jest kolejny nr Małego Gościa

 • Coś dla chłopców, fanów piłki nożnej, o polskiej szkółce piłkarskiej FC Barcelona