1. Dziś obchodzony jest w Polsce XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją!” Z tej okazji zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, czyli wsparcie uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin.
 2. Bezmiechowa: dziś po sumie spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania, uczniów klasy VI, VII, II i III Gimnazjum.
 3. Manasterzec: dziś po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania, uczniów klasy VI, VII, II i III Gimnazjum.
 4. Trwa miesiąc październik. Codziennie nabożeństwo różańcowe w Manastercu o godz. 16.30. w Bezmiechowej po Mszy o godz. 18.00. Zachęcajmy się nawzajem do tej modlitwy swoim przykładem biorąc do ręki różaniec.
 5. W środę różaniec poprowadzą uczniowie z II i III Gimnazjum, kandydaci do bierzmowania w Bezmiechowej i
 6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy bł. Wincentego Kadłubka , w czwartek bł. Jan Beyzyma, w piątek bł. Honorata Koźmińskiego.
 7. Bezmiechowa : w środę nowenna do Matki Bożej NP.
 8. Manasterzec: w piątek 13 X nabożeństwo fatimskie, o godz. 16. 30 Msza św., procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej i różaniec.
 9. W sobotę 14 X Dzień Edukacji Narodowej, modlitwie różańcowej polecamy nauczycieli i wychowawców.
 10. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień do sprzątania proszę osoby: Borysiak Halina, Wańca Joanna, Wańca Czesław.
 11. Bezmiechowa: Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę nowego kościoła w miesiącu wrześniu . Bóg zapłać tym którzy pracowali z kolejki w tym tygodniu, na ten tydzień prosimy z dalszych domów:

Poniedziałek: Pikuła Zbigniew, Droździk Edward, Makar Kazmierz, Maślak Zdzisław

Wtorek: Latusek Stanisław, Bańczak Stanisław, Bańczak Józefa, Kmieciński Andrzej

Środa: Gajda Jerzy, Otta Tadeusz Baraniewicz Bolesław, Baraniewicz Eugenia

Czwartek: Mularz Wiesław, Mularz Stanisław, Jajeśnica Zbigniew, Bańczak Marian

Piątek: Ziobrowski Krzysztof, Otta Zenon, Ziobrowski Mieczysław, Otta Ryszard.

W środę po wieczornym nabożeństwie  o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Komitetu Budowy Kościoła na plebani.

 1. W sobotę 14 X o godz. 500 rano wyjazd na pielgrzymkę do Piekar Śląskich, Góry Św. Anny , Częstochowy. Zbiórka na parkingu przy kościele w Bezmiechowej, na przystanku koło szkoły, przy świetlicy w Bezmiechowej Dolnej, przy świetlicy w Łukawicy, na krzyżówce pod dębem w Manastercu. Powrót ok. 22.00 – 23.00 w niedzielę. Gdyby jeszcze ktoś chciał jechać, są wolne miejsca, dziś  jednak ostateczny  termin zgłoszenia, potrzeba potwierdzić ilość noclegów.
 2. W sobotę 14 X odbywa się Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Jarosławskiej Kolegiacie – szczegółowe informacje na plakacie w gablocie ( Manasterzec: na tablicy ogłoszeniowej w salce)
 3. W dzisiejszej prasie katolickiej warto przeczytać. W Niedzieli:
 • Święty z popiołów – o bł. Bartolo Longo, z upadłego człowieka gorzej niż Judasz rodzi się wielki apostoł modlitwy różańcowej

W Gościu Niedzielnym min.:

 • Mamo, nie wierzę – co mają robić rodzice , gdy ich dzieci omijają kosciół szerokim łukiem?
 • Różaniec ks. Dolindo
 • Z prądem płyną zdechłe ryby – o Krucjacie Wyzwolenia Człowieka
 1. Manasterzec: Ogłoszenie P. Sołtys Łukawicy ….
 2. Intencje mszalne …..