1. W tym tygodniu Msza św. w Bezmiechowej w środę i czwartek będzie rano o 7.00 ze względu na Exportę i pogrzeb księdza kolegi, który zmarł w Sanoku, w pozostałe dni Msza św. o godz. 18.00. Nowenna do MB NP będzie we wtorek , w Manastercu Msza św w piątek o godz. 17.00.
 2. W liturgii w tym tygodniu wspominamy , w poniedziałek bł. Władysława z Gielniowa, w czwartek św. Wacława męczennika, w piątek święto Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, w sobotę św. Hieronima.
 3. Bezmiechowa: we wtorek o godz. 16.30 spotkanie dzieci Koła Misyjnego, zapraszamy dzieci od kasy III, spotkania będą odbywać się raz w miesiącu.
 4. W przyszłą niedzielę 1 października rozpoczęcie nabożeństw różańcowych, w Bezmiechowej po sumie o godz. 11.00, w Manastercu o godz. 15.00 i później Msza św. przesunięta z 12.30. Dzieciom z klasy III zostaną wręczone poświęcone różańce. Zachęcam do modlitwy różańcowej wszystkich parafian, o czym usłyszeliśmy w pasterskim liście naszego arcypasterza. Za odmówienie różańca w domu, rodzinie oraz innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, spowiedź i Komunia Św., dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
 5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Manasterzec: w miesiącu październiku zmiana tajemnic będzie bezpośrednio po nabożeństwie różańcowym o godz. 15.00. Postarajmy się jako członkowie żywego różańca uczestniczyć  w tym nabożeństwie.
 6. W Lesku w przyszłą niedzielę odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. Główna msza św. o godz. 11.30.
 7. Bezmiechowa: w piątek po Mszy św. odbędzie się spotkanie Bractwa Trzeźwościowego.
 8. W sobotę o 7.00 wyjazd na Pielgrzymkę Róż Różańcowych do Jarosławia – Kolegiaty. Zbiórka uczestników na parkingu przy kościele w Bezmiechowej, przy świetlicy w Łukawicy i na krzyżówce w Manastercu pod dębem.
 9. Bezmiechowa: Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na ten tydzień proszę osoby: Jajeśnica Zbigniew, Bańczak Halina, Ziobrowska Maria.
 10. Bezmiechowa: w zakrystii są do odebrania listy na wrześniową zbiórkę ofiar na nowy kościół.
 11. Na stoliku przy prasie katolickiej są wyłożone formularze na których można złożyć swój podpis pod obywatelski projekt „Zatrzymaj aborcję”, potrzeba podać nr pesel.
 12. Koszt planowanej pielgrzymki dwudniowej 14-15 października do Sanktuarium w Matki Bożej w Piekarach Śląskich, Sanktuarium w Górze Św. Anny oraz Częstochowy będzie wynosił 190 zł. W tej cenie przejazd autokarem, ubezpieczenie NW, 1 nocleg, opłata przewodników po sanktuariach, 1 obiadokolacja, jedno śniadanie – można zapisywać się w zakrystii.
 13. W prasie katolickiej warto przeczytać w Niedzieli min.
 • Niezbędnik emeryta
 • Księża z pogotowia

W Gościu Niedzielnym min.:

 • O tym że pijaństwo jest ukrytą formą satanizmu
 • Jak się robi jezioro?
 • O małżonkach, którym rozpadło się małżeństwo
 1. Ogłoszenie P. Sołtysa Bezmiechowej Dolnej; we wtorek w świetlicy odbędzie się spotkanie wiejskie o godz. 19.00
 2. Intencje mszalne …